آموزش های The Great Courses

در این بخش می خوانید:

معرفی TTC

شرکت The Great Courses مجموعه ای از دوره های صوتی و تصویری در سطح کالج است که توسط The Teaching Company، یک شرکت آمریکایی مستقر در چانتیلی ویرجینیا تولید و توزیع می شود. در سال 2015، بیش از 700 دوره ایجاد کرد و بیش از 14 میلیون نسخه فروخت.

در حال حاضر دوره های خود را از طریق سرویس اشتراک The Great Courses Plus از طریق برنامه ها و وب سایت ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به بیش از 500 دوره را می دهد.

در این سایت می توانید دوره هایی درباره موسیقی، آموزش زبان، اقتصاد، ورزش و سلامتی، ریاضیات، کلان داده، فلسفه، جاوا، یادگیری ماشینی، الکترونیک، رباتیک و غیره یاد بگیرید.

شرکت The Great Courses

بنیانگذار The Great Courses

در 1990، این شرکت توسط توماس ام رولینز، مشاور ارشد سابق کمیته کار و منابع انسانی سنای ایالات متحده تاسیس شد.

رولینز از مجموعه سخنرانی های 10 ساعته فیلمبرداری شده توسط ایروینگ یانگر که در دانشکده حقوق هاروارد تماشا کرده بود، الهام گرفته بود و شروع به جذب اساتید و متخصصان برای ضبط سخنرانی کرد. رولینز تمام پول خود را در شرکت سرمایه گذاری کرد، در یک مرحله از تمام کارت های اعتباری خود استفاده کرد، تقریباً تمام کت و شلوارهای خود را در دوران واشنگتن فروخت و در اتاق زیر شیروانی زندگی کرد.

از آنجا که شرکت او انتفاعی بود، رولینز دوره های آموزشی را برای جلب رضایت مشتریان تطبیق داد. او یک دوره را کنار گذاشت زیرا استاد دائماً در طول سخنرانی ها به بینندگان توهین می کرد و از برخی از اساتید دیگر خواست که بخش هایی را که دارای تفسیر سیاسی پشتیبانی نشده بودند، دوباره ضبط کنند.

بنیانگذار The Great Courses

تاریخچه شرکت The Great Courses

تا سال 2000، این شرکت به خوبی پیش رفت و حدود 20 میلیون دلار درآمد سالانه داشت. در اکتبر 2006، این شرکت توسط Brentwood Associates، یک شرکت سرمایه گذاری در سهام خصوصی خریداری شد. در سال 2011، این شرکت 200 کارمند داشت. در سال 2016، این شرکت شروع به ارائه یک سرویس پخش با هزینه 20 دلار در ماه، با دسترسی آنلاین به حدود 280 دوره از فهرست آنها کرد.

در آوریل 2021، این شرکت تغییر نام پلتفرم پخش جهانی خود را از The Great Courses Plus به Wondrium ، به همراه توافقنامه های جدید مجوز شامل محتوای Kino Lorber ، MagellanTV و Craftsy، اعلام کرد.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود