آموزش های TutsPlus

آنچه در این صفحه می خوانید:

معرفی TutsPlus

TutsPlus در سال 2007 با تعدادی از آموزش های رایگان نظیر فتوشاپ و غیره، با شبکه ای متشکل از 15 وبلاگ آموزشی که هر کدام نام تجاری، وب سایت و تیم خود را داشتند، گسترش یافت. در سال 2011، Envato Tuts+ Premium با دسترسی به دوره های ویدئویی، کتاب های آنلاین یا eBooks و غیره اضافه شد. در سال 2014 تمام این 16 سایت در یک سایت بزرگ به نام Envato TutsPlus ادغام شدند. امروزه TutsPlus یک ناشر پیشرو در زمینه ی آموزش های آنلاین و دوره های آموزشی است. یک شرکت استرالیایی خصوصی که اکوسیستم وب سایت خلاق آن را با یک جامعه جهانی اداره می شود.

TutsPlus به عنوان یک اکوسیستم خلاق با نام +Envato Tuts به یادگیری و آموزش و کسب درآمد آنلاین کمک می کند. کاربران با استفاده از TutsPlus می توانند مهارت هایی را به صورت آنلاین کسب کنند و یا از طریق فروش خلاقیت و خدمات خود درآمد کسب کنند. در TutsPlus افراد می توانند در هر زمان و در هر مکان مهارت های کاربردی بدست آورند. Envato TutsPlus دوره های ویدئویی و آموزش های نوشته شده برای کمک به یادگیری مهارت های خلاقانه در کدنویسی، دیزاین و تصویرسازی، عکاسی، فیلم برداری، موسیقی،طراحی وب، توسعه بازی، کسب و کار و غیره را ارائه می دهد.

اهداف TutsPlus

TutsPlus به شما کمک می کند مهارت های خلاقانه را یاد بگیرید و زندگی مورد نظر خود را شکل دهید. Envato TutsPlus به عنوان بخشی از اکوسیستم خلاقانه Envato، در مأموریت "کمک به مردم در یادگیری و کسب درآمد آنلاین" خدمت می کند. هدف TutsPlus این است که مردم با یادگیری مهارت های خلاقانه و کسب درآمد از فروش خلاقیت ها یا خدمات خود به دنیا، زندگی خود را متحول کنند.

شغل روزانه شما خلاق باشد یا نباشد، وقتی مهارت های خلاقانه را به طور منظم یاد بگیرید و از آنها استفاده کنید، زندگی بهتری خواهید داشت. انجام این کار به خودی خود باعث سرمایه گذاری عملی برای آینده است.

ویژگی های آموزش TutsPlus

  • یادگیری خود گردان

دیدن افرادی که مشغول پرورش و تجدید مهارت خود هستند، الهام بخش است. TutsPlus یک مدرسه نیست و هیچ لباس فرم یا آزمون وجود ندارد. برای زبان آموزان مادام العمر که به دنبال مهارت های عملی و نتایج دنیای واقعی هستند، انگیزه واقعی از درون ناشی می شود.

بنابراین در +Envato Tuts هیچ مسیر "صحیحی" وجود ندارد. هر زمان و هر کجا که دوست دارید با سرعت متناسب یادگری انجام می شود. عمیقاً روی یک موضوع تمرکز کنید، یا در طیف گسترده ای از حوزه ها وارد شوید. اگر مهارت های خلاقانه ای را که دنبال می کنید، TutsPlus به شما کمک کنید مسئولیت خود را بر عهده بگیرید و مسیر خود را برای آینده بهتر شکل دهید.

  • مهارت های خلاقانه برای همه

TutsPlus معتقد است همه می توانند خلاق باشند. همه ما با کنجکاوی و توانایی یادگیری متولد شده ایم. ما در بزرگسالی می توانیم این جرقه هایی خلاق را پرورش دهیم و برای تسلط بر مهارت های عملی مورد نیاز وقت بگذاریم.

چرا مهارت های خود را در زمینه کد نویسی، طراحی و تصویرسازی، موسیقی، عکاسی، توسعه بازی، کاردستی یا موارد دیگر توسعه ندهید؟ عکس بگیرید. برنامه بسازید. آهنگ ایجاد کنید. مدتی را برای یادگیری مهارت های جدید سرمایه گذاری کنید و سپس به دنبال ایجاد چیزی فوق العاده شوید!

  • دنیایی از فرصت

وضعیت فعلی شما هر چه باشد، TutsPlus اعتقاد دارد که شما آینده خود را عهده دار هستید. هیچوقت برای یادگیری چیز های جدید دیر نیست. و البته، این کار به تعهد و کار سخت نیاز دارد، اما سرانجام بسیار راضی کننده است. در اوقات فراغت خود چیزهای جالبی ایجاد کنید. یک کار عالی را برای انجام کاری که دوست دارید دنبال کنید.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود