معرفی Infinite Skills

Infinite Skills یک شرکت کانادایی است که طیف وسیعی از برنامه های آموزش الکترونیکی با کیفیت بالا را ارائه می دهد که با استفاده از فیلم هایی با کیفیت استودیو، با استفاده از مثال های کاربردی و فایل های کار جامع، آموزش می دهد. همه دوره ها توسط مربیان و متخصصین آموزش دیده در زمینه آموزش ویدئویی ایجاد شده است.

تاکید  Infinite Skills بر آموزش مهارت های زندگی واقعی است که برای پیشرفت در محیط تجاری امروز ضروری می باشد.

Infinite Skills در سال 2007 تاسیس شد اما در حال حاضر بخشی از سافاری محسوب می شود. با عضویت در سافاری، همه چیز اعم از کتابخانه یادگیری، به علاوه ایده ها، دانش و آموزه های فن آوری، کسب و کار و کارشناسان طراحی برجسته جهان در اختیار خواهید داشت. به شیوه ای که دوست دارید می توانید بهترین ها را بیاموزید.

سافاری به شما برخی از پیشگامان اصلی فناوری و کسب و کار در جهان، از جمله مطالب منحصر به فردی که توسط O'Reilly Media و شبکه ای از رهبران صنعت و کتاب های الکترونیک و فیلم ها ی بیش از 200 ناشر، از جمله O'Reilly، Pearson، Wiley، Packt، Harvard Business Review و Wharton Digital Press تولید شده در اختیار می گذارد.

این شرکت برنامه آموزشی برای انیمیشن سه بعدی، برنامه CAD/ BIM، طراحی گرافیک،طراحی وب، ویرایش ویدئو، ویرایش صوتی، برنامه های کاربردیکسب و کار، مایکروسافت آفیس، سیستم عامل، شبکه، برنامه نویسی، توسعه تلفن همراه و گواهینامه ها و آموزش های Adobe، Autodesk، مایکروسافت و اپل را ارائه می دهد.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود