معرفی آکادمی مجازی مایکروسافت

Microsoft Virtual Academy به اختصار MVAبه معنای آکادمی مجازی مایکروسافت یک مدرسه آنلاین رایگان با دوره هایی است که موضوعات مربوط به مایکروسافت و محصولات خاص مایکروسافت را پوشش می دهد.

آکادمی مجازی مایکروسافت ترکیبی از دوره های تحت تقاضا و رویدادهای زنده را ارائه می دهد؛ هر دوره شامل یک ویدیو و فایل PDF رونوشت از متن ویدئو است. در پایان هر ماژول نیز یک ارزیابی از خود وجود دارد. دانش آموزان می توانند بر اساس پیشرفتی که دارند، در سطوح مختلف طبقه بندی شوند. امتیازات با تماشای فیلم ها، دانلود رونوشت های ویدئویی و آزمون های خود ارزیابی به دست آورده می شود. هر چقدر امتیاز بیشتری یک عضو کسب کند، فرصت های بیشتری برای او جهت شرکت در سایر پیشنهادات MVA فراهم می شود. اگر چه MVA آموزش رایگان برای گواهینامه های مایکروسافت را ارائه می دهد، اعضا نمی توانند مستقیما از طریق آکادمی گواهینامه دریافت کنند.

موضوعات ارائه شده از طریق MVA عبارتند از: هوش تجاری (BI)، زیرساختار سرور، مدیریت دسکتاپ و امنیت دستگاه، صدور مجوز، برنامه نویسی و محاسبات ابری.

این دوره های آموزشی با هدف کمک به یادگیری مادام العمر Microsoft Lync، شیرپوینت، System Center،آفیس 365، SQL Server، ویژوال استودیو، ویندوز فون، Windows Azure و Windows Intune طراحی شده اند.

درسهای MVA در Windows Azure میزبانی می شود و دسترسی به ویدیو نیازمند مایکروسافت Silverlightاست.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود