آموزش React Native

دسته بندی: فریمورک ها

معرفی React Native

React Native به شما امکان می دهد برنامه های موبایل خود را با استفاده از جاوا اسکریپت بسازید. همانند Reactاز همان طراحی استفاده می کند و به شما اجازه می دهد یک رابط کاربری غنی موبایلاز اجزای اعلام شده ایجاد کنید.

با React Native، شما یک برنامه وب موبایل، یک برنامه HTML5یا یک برنامه هیبریدی ایجاد نمی کنید؛ شما یک برنامه تلفن همراه واقعی ایجاد می کنید که از یک برنامه ساخته شده با استفاده از Objective-C یا جاوامتمایز است.

React Native با استفاده از همان بلوک های اساسی UI به عنوان برنامه های منظم iOSو Androidاستفاده می کند. شما این بلوک های ساختمان را با استفاده از جاوا اسکریپت و React باهم ادغام کنید.

ویژگی های React Native

React - این یک فریمورک برای ساخت برنامه های وب و تلفن همراه با استفاده از جاوا اسکریپت است.

بومی - شما می توانید از اجزای بومی تحت کنترل جاوا اسکریپت استفاده کنید.

پلتفرم - پشتیبانی از IOS و پلتفرم آندروید.

مزایای React Native

جاوا اسکریپت - شما می توانید از دانش جاوا اسکریپت موجود برای ساخت برنامه های تلفن همراه بومی استفاده کنید.

به اشتراک گذاری کد - شما می توانید بسیاری از کد های خود را در سیستم عامل های مختلف به اشتراک بگذارید.

جامعه - جامعه در اطراف React و React Native بزرگ است و شما قادر خواهید بود هر پاسخی را که نیاز دارید پیدا کنید.

React Native یک فریمورک جاوا اسکریپت برای ساخت برنامه های تلفن همراه بومی است. از فریمورک React استفاده می کند و مقدار زیادی از اجزای داخلی و API ها را ارائه می دهد.

در توسعه اپلیکیشن موبایل می توان از تکنولوژی های مختلفی هم برای نیتیو و هم هیبرید مانند  React Native، زامارین، Cordova، jQuery Mobile، Kendo UI Ionic و Native Script و غیره استفاده کرد. برای درک بهتر این موضوع به مقاله  مقایسه اپلیکیشن های Native اندروید و آی او اس با React Native، Ionic و Native Script مراجعه کنید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (2 رای)