آموزش و دوره های آنلاین adobe creative cloud

Adobe Creative Cloud چیست؟

یکی از معتبرترین نام ها در نرم افزار برای فیلمسازان و سایر مشاغل خلاق مانند عکاسان، هنرمندان و طراحان گرافیک ادوبی نام دارد. Adobe Creative Cloud که به اختصار Adobe CC نیز نامیده می شود، جامع ترین نرم افزار ارائه شده از سوی این شرکت تا به امروز است، اما دقیقاً چیست؟ 

Adobe Creative Cloud که با نام‌های Adobe CC یا Adobe Cloud نیز شناخته می‌شود، مجموعه‌ای جامع از نرم‌افزارهای دسکتاپ و اپلیکیشن‌های موبایل Adobe است.

ما در مجموع 24 برنامه در Adobe Creative Cloud داریم:

برنامه های مختلف زیادی در Adobe Cloud گنجانده شده است و می توان آن را تجزیه و تحلیل کرد. مطمئناً خواهید دید که از برخی برنامه‌ها بیشتر از برنامه‌های دیگر به عنوان فیلمسازی، تولید VFX و انیمیشن و ویرایش ویدئو استفاده می‌کنید. 

اگر Adobe Creative Cloud گزینه خوبی برای شما به نظر می رسد، چیز بعدی که احتمالاً می خواهید بدانید این است که چقدر هزینه دارد. بسته به شرایط خاص شما در واقع چند پاسخ متفاوت برای این سوال وجود دارد. Adobe Creative Cloud یک سرویس اشتراک است که به صورت ماهانه شارژ می شود. قیمت ماهانه بستگی به این دارد که شما چه کسی هستید. 

یک فرد می تواند انتظار داشته باشد 52.99 دلار در ماه برای مجموعه کامل Creative Cloud بپردازد. برای یک کسب و کار، قیمت به 79.99 دلار در ماه افزایش می یابد و امکان دسترسی به هر برنامه را برای چندین عضو تیم فراهم می کند.

اگر معلم یا دانش‌جو هستید، می‌توانید از تخفیف هنگفتی برخوردار شوید و فقط 19.99 دلار در ماه بپردازید. مدارس همچنین می توانند بسته های کلی CC را برای اساتید و یا کارکنان خود خریداری کنند. قیمت گذاری در سطح دانشگاه بر اساس بخش، اندازه کلاس، تجهیزات مشترک یا اختصاص داده شده به افراد و اندازه کلی آن متفاوت است. قیمت دانشگاهی می تواند به صورت ماهانه یا سالانه صورتحساب شود.

Adobe Creative Cloud برای کسانی که از گرافیک برای پست‌های رسانه‌های اجتماعی مانند استوری‌های اینستاگرام، thumbnails یوتیوب یا تبلیغات استفاده می‌کنند، بهترین کارایی را دارد. و مانند Canva ،Creative Cloud Express فضای کاری بسیار شهودی دارد، که به راحتی می‌تواند بدون هیچ تجربه قبلی با استفاده از نرم‌افزار طراحی، آن را انتخاب کند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود