معرفی LightSwitch

LightSwitch یک محصول ویژوال استودیو است. Visual Studio به شما گزینه های زیادی برای ساختن برنامه خود، از جمله توانایی ساخت برنامه های کاربردی گسترده ای در سطح بالا را ارائه می دهد. با LightSwitch ما با دو انتخاب ساده رو به رو می شویم: VB یا #C.

با LightSwitch، شما می توانید برنامه های سفارشی ایجاد کنید. با استفاده از قالب های صفحه از پیش پیکربندی شده می توانید شروع کنید. LightSwitch همچنین کد از پیش نوشته شده و دیگر اجزای قابل استفاده مجدد را برای انجام تسک های برنامه کاربردی همراه با راهنمای گام به گام ارائه می دهد. با این حال، اگر شما نیاز به نوشتن کد سفارشی دارید، می توانید از ویژوال بیسیک دات نت یا سی شارپ استفاده کنید. شما می توانید آن را بر روی دسکتاپ، مرورگر یا کلود (بلافاصله بعد از بوت شدن) قرار دهید تا برنامه خود را با دیگران بدون فرایندهای نصب سنگین به اشتراک بگذارید.

برنامه های ایجاد شده با LightSwitch از اکسپورت داده ها به مایکروسافت آفیس اکسل برای به اشتراک گذاری و گزارش دهی سریع و آسان پشتیبانی می کند. همچنین می توانید برنامه خود را به منابع داده موجود پیوست کنید تا جمع آوری، آنالیز و استفاده مجدد اطلاعات از منابع داده مانند Microsoft SQL Server، SharePoint، Microsoft Office Access ، SQL Azure و منابع دیگر شخص ثالث راحت تر صورت گیرد.

با استفاده از LightSwitch شما می توانید برنامه های سفارشی برای کسب و کار خود ایجاد کنید. قالب های پیش ساخته شده و اجزای آن در LightSwitch به طور کامل قابل گسترش هستند. علاوه بر این، برنامه شما می تواند برای رفع نیازهای روزافزون برنامه های محبوب با استفاده از گزینه Microsoft Windows Azure Cloud Hosting رشد کند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود