آموزش های یودمی (Udemy)

دسته بندی: دانشگاه ها و انتشارات

آموزش های یودمی

یودمی (Udemy)

یودمی (Udemy) یک سایت آموزشی کاربر محور است که دوره های آموزشی در اکثر زمینه ها از جمله برنامه نویسی، شبکه، طراحی وب و غیره در آن قرار می گیرد. Udemy.com یک بستر یادگیری آنلاین با هدف بزرگسالان و دانشجویان حرفه ای است. Udemy، یک آکادمی، دارای بیش از 30 میلیون دانشجو و 50،000 مدرس در بیش از 60 زبان در حال تدریس دوره است. بیش از 245 میلیون ثبت نام در دوره وجود داشته است. دانش آموزان و مدرسان بیش از 190 کشور جهان آمده اند و 2/3 دانش آموز در خارج از ایالات متحده آمریکا واقع شده اند. Udemy همچنین بیش از 4000 مشتری سازمانی دارد و 80٪ از شرکت های Fortune 100 از Udemy برای مشاغل کارمندان استفاده می کنند (Udemy for Business).

دانش آموزان دوره ها را به عنوان ابزاری برای بهبود مهارت های مرتبط با شغل می گذرانند. برخی از دوره ها اعتبار خود را به سمت مجوز فنی تولید می کنند. Udemy تلاش ویژه ای برای جذب مربیان شرکتی به دنبال ایجاد دوره های آموزشی برای کارمندان شرکت خود داشته است. از سال 2019، بیش از 130،000 دوره در وب سایت وجود دارد.

Udemy با اتصال دانش آموزان در سرتاسر جهان به بهترین مربیان، به افراد کمک می کند تا به اهداف خود برسند و رویاهای خود را دنبال کنند. با دسترسی به منابع یادگیری آنلاین و دستورالعمل ها، هر کس، در هر نقطه، می تواند مهارت های خود را بدست آورد و زندگی خود را به روش های معنا داری تبدیل کند. Udemy بازار پیشرو در جهان برای تدریس و یادگیری است، دانش آموزان را در همه جا به بهترین آموزش های جهان در هر نقطه وصل می کند.

Udemy کمک می کند تا سازمان هایی از هر نوع، آماده شوند تا آینده ای در حال تحول کار را فراهم سازند. مجموعه سرپرستی دوره های فنی و حرفه ای با رتبه های برتر تجاری و تجاری به شرکت ها، دولت ها و افراد غیرانتفاعی این امکان را می دهد که تخصص خود را در خانه ارائه دهند و گرسنگی کارمندان را برای یادگیری و توسعه برآورده کنند. کارمندان و خود معلمان Udemy هر روز به عنوان یادگیرنده از ارزش های ما زندگی می کنند. فرهنگ متنوع آن ها، فراگیر و متعهد به پیشرفت شخصی و حرفه ای است.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟