آموزش های یودمی (Udemy)

آنچه در این صفحه می خوانید:

معرفی یودمی (Udemy)

یودمی (Udemy) یک سایت آموزشی کاربر محور است که دوره های آموزشی در اکثر زمینه ها از جمله برنامه نویسی، شبکه، طراحی وب و غیره در آن قرار می گیرد. Udemy.com یک بستر یادگیری آنلاین با هدف سنی بزرگسالان و دانشجویان حرفه ای است. Udemy، یک آکادمی که دارای بیش از 30 میلیون دانشجو و 50،000 مدرس در بیش از 60 زبان در حال تدریس دوره است. بیش از 245 میلیون ثبت نام در دوره ها وجود داشته است. دانشجویان و مدرسان بیش از 190 کشور جهان آمده اند و 2/3 دانشجویان در خارج از ایالات متحده آمریکا واقع شده اند. Udemy همچنین بیش از 4000 مشتری سازمانی دارد و 80٪ از شرکت های Fortune 100 از Udemy برای مشاغل کارمندان استفاده می کنند (Udemy for Business).

دانشجویان دوره ها را عمدتاً به عنوان وسیله ای برای ارتقا مهارت های مرتبط با شغل می گذرانند. Udemy تلاش ویژه ای برای جذب مربیان شرکتی انجام داده است که به دنبال ایجاد دوره های آموزشی برای کارمندان شرکت خود هستند. از سال 2020، بیش از 150،000 دوره در وب سایت وجود دارد.

Udemy با اتصال دانشجویان در سرتاسر جهان به بهترین مربیان، کمک می کند تا به اهداف خود برسند و رویاهای خود را دنبال کنند. با دسترسی به منابع یادگیری آنلاین و دستورالعمل ها، هر کس، در هر نقطه، می تواند مهارت های خود را بدست آورد و زندگی خود را به روش های معنا داری تبدیل کند. Udemy بازار پیشرو در جهان برای تدریس و یادگیری است، دانشجویان را در همه جا به بهترین آموزش های جهان در هر نقطه وصل می کند.

Udemy کمک می کند تا سازمان هایی از هر نوع، آماده شوند تا آینده ای در حال تحول کار را فراهم سازند. مجموعه سرپرستی دوره های فنی و حرفه ای با رتبه های برتر تجاری به شرکت ها، دولت ها و افراد غیرانتفاعی این امکان را می دهد که تخصص خود را در خانه ارائه دهند و کارمندان را برای یادگیری و توسعه آماده کنند. کارمندان و خود مدرسان Udemy هر روز به عنوان یادگیرنده از ارزش ها زندگی می کنند. فرهنگ متنوع آن ها، فراگیر و متعهد به پیشرفت شخصی و حرفه ای است.

معرفی یودمی (Udemy)

آموزش های یودمی (Udemy)

Udemy بستری است که به مدرسان اجازه می دهد دوره های آنلاین را با موضوعات دلخواه خود بسازند. با استفاده از ابزارهای توسعه دوره Udemy، می توان فیلم ها، سخنرانی های پاورپوینت، PDF، فایل های صوتی، ZIP و کلاس های زنده را برای ایجاد دوره ها بارگذاری کرد. مربیان همچنین می توانند از طریق پنل بحث و گفتگو، آنلاین با کاربران تعامل و تعامل داشته باشند.

دوره ها در گستره وسیعی از دسته ها شامل تجارت و کارآفرینی، دانشگاهیان، هنرها، بهداشت و تناسب اندام، زبان، موسیقی و فناوری ارائه می شوند. بیشتر کلاس ها در موضوعات عملی مانند نرم افزار اکسل یا استفاده از دوربین آیفون است. Udemy همچنین Udemy for Business را ارائه می دهد و به مشاغل این امکان را می دهد تا به مجموعه ای هدفمند از بیش از 4000 دوره آموزشی در موضوعات مختلف از تاکتیک های بازاریابی دیجیتال تا بهره وری دفتر، طراحی، مدیریت، برنامه نویسی و کسب و کار موارد دیگر دسترسی پیدا کنند. با Udemy برای تجارت، سازمان ها همچنین می توانند پورتال های یادگیری سفارشی برای آموزش شرکت ها ایجاد کنند.

در آوریل 2013، Udemy برنامه ای را برای آی او اس (iOS) ارائه داد که به دانشجویان اجازه می دهد کلاس ها را مستقیماً از آیفون تماشا کنند. نسخه اندروید در ژانویه 2014 راه اندازی شد. از ژانویه 2014، برنامه iOS بیش از 1 میلیون بار دانلود شده است و 20 درصد از کاربران Udemy از طریق تلفن همراه به دوره های خود دسترسی پیدا می کنند. در جولای 2016، Udemy سیستم عامل iOS خود را گسترش داد تا شامل Apple TV باشد. در 11 ژانویه سال 2020، برنامه موبایل Udemy به عنوان 1# برنامه اندروید با بازدهی برتر در هند تبدیل شد.

شرکت یودمی

شرکت یودمی به طور خصوصی در سان فرانسیسکو مستقر است و دفتر آن در دنور، برزیل، هند، ایرلند و ترکیه است. سرمایه گذاران Udemy شامل Insight Partners ، Prosus (Naspers Ventures) ، Norwest Venture Partners ، Stripes و Benesse Holdings هستند.

بنیانگذار یودمی

یودمی در ماه مه 2010 توسط Eren Bali ، Gagan Biyani و Oktay Caglar تأسیس شد.

دوره های یودمی

ماموریت یودمی

ماموریت یودمی ایجاد امکانات جدید برای افراد و سازمان ها در همه جا با اتصال آنها به دانش و مهارت هایی است که برای موفقیت در جهان در حال تغییر به آنها نیاز دارند. یودمی از طریق پلت فرم بازار جهانی خود، ابزارهایی را که فراگیران، مربیان و شرکت ها برای دستیابی به اهداف خود و دستیابی به پتانسیل کامل خود در اختیار آنها قرار می دهند، ارائه می دهد. تیم یودمی از حل مشکلات و همکاری لذت می برند و اعتقاد جدی به قدرت یادگیری و آموزش برای تغییر زندگی دارند.

Udemy با مأموریتی برای بهبود زندگی از طریق یادگیری، بزرگترین مقصد یادگیری آنلاین در جهان است که به دانش آموزان، مشاغل و دولت ها کمک می کند تا مهارت های لازم را برای رقابت در اقتصاد امروز کسب کنند.

چهل میلیون دانش آموز در حال تسلط بر مهارت های جدید از 70،000 مربی متخصص در آموزش بیش از 155،000 دوره آنلاین در موضوعاتی از برنامه ریزی و علم داده گرفته تا رهبری و تیم سازی هستند.

آموزش های یودمی برای شرکت ها و سازمان ها

برای شرکت ها، Udemy for Business یک پلت فرم آموزش و توسعه کارکنان با دسترسی اشتراک به بیش از 8500 دوره، یادگیری تجزیه و تحلیل، و همچنین توانایی میزبانی و توزیع محتوای خود را ارائه می دهد. Udemy for Government به منظور بالا بردن مهارت کارگران و آماده سازی آنها برای مشاغل فردا طراحی شده است.

80 درصد از 100 شرکت Fortune به Udemy برای ارتقاء سطح کارکنان اعتماد دارند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود